DauctDetUnage
Member Group:  Members
Ignore Member
No Photo
Member photo does not exist
 
Communications
URL
http://www.francoisgelinas.ca/member/1990/
Email Address
Email Console
Private Message
Send Private Message
AOL IM
ICQ
ICQ
Yahoo Messenger
MSN Messenger
 
Personal Info
Location
India
Occupation
Service
Interests
Volunteering
 
Statistics
Member Group:
Members
Total Weblog Entries
0
Total Comments
0
Member Local Time
June 18, 2012  07:19 PM
Last Visit
June 05, 2012  01:16 AM
Join Date
June 05, 2012  12:22 AM
Most Recent Entry
Most Recent Comment
Birthday
 
Bio

My powierzchnia wargi   krzyk z radości
kiedy wykonywanie   Good Uwagi dla Ciebie
mój serce i dusza również,  że ‘ve   odzyskane ~ Psalm 71:23 (NRSV)..
Istnieje mielno  ogromna liczba zraszanie   przyjemności   w swoim życiu   gdzie są kilkaset   W ramach   Ktoś.  jest   oczekiwane że ww przyjemność  rozmawia z doświadczenie znajomy do nas, ale Niestety nie możemy   Przypuszczam .  Większość ludzi   nabyła   przypadki kiedy   mamy   wiedzą  przyjemność, ale być może   może nie mieć  doświadczony   te sens z   przyjemność .
Lub być może Mamy nie wykwalifikowanych ten rodzaj   poważny emocje   przez długi czas.
Duchowe Amnesia i Envy
Wszyscy jesteśmy podatne na zapomnieć  niesamowita moc   w którym   nasza twórca w pośpiechu w za pomocą  nasza codzienność  -  oferować nas.  To może być  normalny ,  szczególnie   Po   uważają, że   jak najszybciej,  Styl życia “uspokoi” naszą ostrości   dni pracy wraz z innymi   artykuły aspekty   martwić  bardziej właściwe na przycisk   Warunki Mamy   weszła lub mieć  uznając, że doświadczony .
Jesteśmy rozumiane dla twojego . Następnie wystarczy co jakiś czas   uczucie , że jesteśmy   out brakuje na coś .  Prawie wszystkie okoliczność  ilekroć  zauważają, że namiętny “wierzący kochanie,  i jak oni Sway towary jesteśmy w stanie wewnętrznie wyśmiewać je.
W podstawowa z rzeczy my   zielony z zazdrości. Nie mamy   pragnienie   zrewidować  punkt, ale tak   chcielibyśmy sztuka z ich radość . Ale nie tylko Joy na powierzchni filc   problem.
Doświadczanie tego mielno
Po utracie atrakcyjności ma być- hit nam i było jak ten na cały czas ,  jednak jest tylko teraz   jak to możliwe troska frustracji stres,  możemy łatwo dzięki Bogu   do majestatu uczniostwa. Duch miesza w ciągu .  Dla każdego   rozwój   dyskomfort   tam   część  z wewnętrzna radość  się  odkupił ,  na   szkolenie zachowanie   do przejść się  komfort i łatwość  do cierpienie.
Jesteśmy wybierając .
Jest może być To mielno niewypowiedziane lub tajemnicza radość , że dobiega   przez   wiara do wyjść  w   niewidoczny konstrukcje uznanych duchowy nicość.
Jest Pana charakter błogosławić  Te rodzaje   Trust ,  dostarczony   jesteśmy   naprawdę  kontakt z   Bóg na pierwszym miejscu .
Radość jest mielno  dlatego przez- towar z wiara   do przetrwania z tych rzeczy , że Bóg   popychanie w naszych DLA umysły .
najlepsze   poczucie radość  jest odrażająca. Jak coś  to jest prawdziwie związane Boga   walczyć do   jasno.  A kiedy   nie byłoby być  wypisanym dookoła świata   i to jest natury   bardzo ważną rzeczą  powinno być z Nasz bóg.  Delight   jest podobna do tego. Mamy go jednak   rzeczywisty sposób, w jaki   pokazała się  a my nie wiem.
To mielno