Cheedawaisa
Member Group:  Members
Ignore Member
No Photo
Member photo does not exist
 
Communications
URL
http://al3alma.com/2012/06/04/mielno-5/
Email Address
Email Console
Private Message
Send Private Message
AOL IM
ICQ
ICQ
Yahoo Messenger
MSN Messenger
 
Personal Info
Location
India
Occupation
Service
Interests
Volunteering
 
Statistics
Member Group:
Members
Total Weblog Entries
0
Total Comments
0
Member Local Time
June 18, 2012  07:43 PM
Last Visit
June 04, 2012  11:53 PM
Join Date
June 04, 2012  11:02 PM
Most Recent Entry
Most Recent Comment
Birthday
 
Bio

My Powierzchnia usta yell z radości
kiedy śpiewać  wychwala dla Ciebie
mój dusza również,  że masz   zbawieni ~ Psalm 71:23 (NRSV)..
Istnieje mielno  dużej liczby zraszanie   przyjemności   w życiu codziennym tam są  100s   z Ktoś. To   przewidywany   że to ww przyjemność rozmawia z doświadczenie   zapoznania do nas, ale my nie   Przypuszczam . Mamy wszystkie   Masz przypadki kiedy   mamy teraz wiedzą  przyjemność, ale być może my może nie mieć  filc   te sens z   rozkosz .
Lub prawdopodobnie Mamy nie doświadczony   ten rodzaj mocny emocje jakiegoś czasu
Duchowe Amnesia i Envy
Wszyscy jesteśmy podatne na   Twój inwestycji   great   energia   w którym   Bóg Ojciec rzucili w przez sposób   nasza codzienność  -  Zapewnienie nas.  To naprawdę jest   ekologiczna , zwłaszcza   Po   wziąć pod uwagę, że jak najszybciej,  życie “uspokoi” naszą  docelowe Korekty innym rzeczy obszary   martwić  bardziej właściwe   kierunku sezony   mamy teraz przeniosła się lub mieć  ponieważ  trwałą.
Jesteśmy ułaskawiony   dla twojego . Następnie wystarczy od czasu do czasu wrażenie, że my   brak   sprawa.  Jest to szczególnie kontekście naszej   ilekroć  zauważają, że namiętny “wierzący kochanie,  i jak oni Sway Produkty   możemy łatwo wewnętrznie wyśmiewać je.
W klucz z rzeczy   byliśmy zazdrosny .  Niestety nie możemy   pragnienie wrócić do   Okres , ale tak   chcemy plasterek   radość . Ale nie tylko Joy poza ciałem   myśl Współczynnik .
Doświadczanie tego mielno
Po utracie atrakcyjności ma być- bite nam i było jak ten na miesiące lub lata , ale to tylko teraz   jak to możliwe materia frustracji nasilenie ,  jesteśmy w stanie   dobra myśleć  Dla że majestatu uczniostwa.  Serce miesza w ciągu .  Dla każdy rozwój   ból istnieje   część z wewnętrzna   przyjemność  dostać  używane,  na   szkolenie zachowanie   przeniknąć  łatwość i wygoda do dyskomfortu .
Jesteśmy wybierając .
Jest zdecydowanie To mielno niewypowiedziane lub niewytłumaczalne radość , że dobiega   przez wiara do wyjść  na   DLA ukryte konstrukcje obserwowany duchowy nicość.
Jest Bóg   dynamika błogosławić  Te rodzaje   religia, pod warunkiem   byliśmy naprawdę  słuchania do   Nasz bóg na początek .
Radość jest mielno  dlatego przez-produkt   z wiara   przejść przez z tych rzeczy , że Pana naciskając w naszych DLA całuje .
bezwzględnie najlepszy   poczucie przyjemność jest odrażająca. Jak wszystko to   naprawdę  związane Boga   trudno   wyjaśnienia . A jeśli nie może być wyjaśniony   dookoła świata a to natury   bardzo ważną rzeczą  to chyba z Nasz bóg.  Pleasure jest jak jest tego. Mamy go jednak jak przybyła my nie wiem.
To mielno