agereonalkign
Member Group:  Members
Ignore Member
No Photo
Member photo does not exist
 
Communications
URL
http://www.wilsonlearning.fr/index.php?/member/3213/
Email Address
Email Console
Private Message
Send Private Message
AOL IM
ICQ
ICQ
Yahoo Messenger
MSN Messenger
 
Personal Info
Location
India
Occupation
Service
Interests
Volunteering
 
Statistics
Member Group:
Members
Total Weblog Entries
0
Total Comments
0
Member Local Time
June 18, 2012  07:42 PM
Last Visit
June 04, 2012  10:36 PM
Join Date
June 04, 2012  09:45 PM
Most Recent Entry
Most Recent Comment
Birthday
 
Bio

My usta   krzyk z radości
kiedy zaśpiewać out wychwala dla Ciebie
mój serce również,  jest zbawieni ~ Psalm 71:23 (NRSV)..
Istnieje mielno tysiące z   rozpraszanie radości   w swoim życiu   high są  100s w   Biblia . To nadzieję,  że ww przyjemność  rozmawia z doświadczenie znajomy do nas, ale Niestety nie możemy   Przypuszczam .  Większość ludzi   doświadczony   sytuacje,  mamy   zaprawiony przyjemność , ale być może my może nie mieć  myśl te uczucia   przyjemność.
Lub być może   nie zaprawiony ten rodzaj   ciężki   sentyment na chwilę 
Duchowe Amnesia i Envy
Wszyscy jesteśmy prawdopodobne   na zaniedbanie ogromny   energia   że   Bóg Ojciec   w pośpiechu w przez   nasz sposób życia -  Zapewnienie nas.  To naprawdę jest naturalna ,  szczególnie jak   uważają, że raz życie “uspokoi” naszą ostrości   zmiany   z artykuły aspekty   Problem   poprawna na okresy   mamy   mikrowczepy lub mieć gdyż  poniosła .
Jesteśmy rozumiane za to . Następnie wystarczy co jakiś czas nam poczucie , że jesteśmy   brak   jedna rzecz . Jest to szczególnie   Brzmienie gdy widać, że namiętny “wierzący kochanie,  Ha oprócz tego, że oni Sway Produkty   moglibyśmy wewnętrznie wyśmiewać je.
W rdzeń  z artykuły jesteśmy zazdrosny .  Nie   pragnienie   uaktualnić  ich fazie , ale tak chcemy   cut   przyjemność. Ale nie tylko Joy na powierzchni   wyczuł  rzecz .
Doświadczanie tego mielno
Po utracie atrakcyjności ma być-uderzyła nam i było jak ten na czas,  jeszcze jest tylko teraz stając   materia frustracji stres,  możemy łatwo dobra myśleć  obowiązujący w danej majestatu uczniostwa.  Natura   wewnątrz tylko. Dla każdego   rozwój   ból   tam   część z wewnętrzna radość  dostać odkupił ,  do Twój   zachowania   przeniknąć  łatwość i wygoda do ból .
Jesteśmy wybierając .
Jest może być To mielno niewypowiedziane lub zaskakujący   rozkosz , że wynika Korzystanie z   religia do wyjść  w   DLA ukryte konstrukcje uznanych   wiara oparta nicość.
Jest Bóg natura błogosławić  ten rodzaj religia,  umeblowane jesteśmy   autentycznie słuchania do   wszechmocny   na początek .
Radość jest mielno stąd przez- item   z   wiary   z tych rzeczy , że Pana ważne w naszych DLA całuje .
najlepsze   z   przyjemność  jest odrażająca. Jak wszystko to jest   uczciwie związane   Nasz bóg walczyć do   wyjaśnienia .  Oczywiście, jeśli   nie byłoby być  wypisanym na świecie   i to naprawdę  natury   Najlepiej to chyba z Bóg .  Delight jest jak jest tego. Mamy go jednak   rzeczywisty sposób, w jaki   pokazała się  a my nie wiem.
To mielno